Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Franz Zimmermann*

(Steyr 1900-1986 Linz) "Teichlandschaft", rechts unten signiert Zimmermann, Aquarell auf Papier, ca. 26 x 34 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

13.04.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Franz Zimmermann*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 13.04.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.04. - 13.04.2016