Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019818/0001

Ernst Graner

Ernst Graner - Kunst, Antiquitäten und Möbel online auction

(Werdau, Sachsen 1865-1943 Wien) Kircheninneres, figural staffiert, aquarell auf Papier signiert E. Graner C/20 27 x 19 cm. gerahmt,

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

06.04.2016 - 17:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernst Graner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel online auction
Datum: 06.04.2016 - 17:11
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 26.03. - 06.04.2016