Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019757/0030

Tanna Kasimir-Hoernes *

Tanna Kasimir-Hoernes * - Umění a starožitnosti

(Graz 1887-1972 Wien) Ahornblatt, Aquarell auf Papier, signiert Hoernes Johanna, Graz den 23. Okt.1900beschriftet I. Blatt, Fortbildung? 24 x 35 cm. in Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

06.04.2016 - 17:16

Vyvolávací cena:

Tanna Kasimir-Hoernes *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.04.2016 - 17:16
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 26.03. - 06.04.2016