Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-054869/0003

Ernst Czernotzky

Ernst Czernotzky - Bilder

(Brünn 1869-1939 Wien) Asiatikastillleben, signiert E. Czernotzky, Öl auf Holz, 27x 20 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

06.04.2016 - 15:30

Vyvolávací cena:

Ernst Czernotzky

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 06.04.2016 - 15:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.03. - 06.04.2016