Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-054188/0002

Roman Bratkowski *

Roman Bratkowski * - Obrazy

(Lemberg 1869-1954 Wieliczka) Winterliche Landschaft, signiert, datiert und undeutlich bezeichnet Bratkowski 1915 W..., Öl auf Leinwand, 63,5 x 80 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

06.04.2016 - 15:37

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Roman Bratkowski *

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.04.2016 - 15:37
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.03. - 06.04.2016