Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-055253/0004

Franz Winninger

Franz Winninger - Obrazy

Abessinisches (äthiopisches) Dorf, 2 Blatt, signiert und datiert F. Winninger 28, Feder, Tusche, Pastell auf Papier, je ca. 18 x 22 cm, Passep., gerahmt, (2) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

06.04.2016 - 15:50

Vyvolávací cena:

Franz Winninger

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.04.2016 - 15:50
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.03. - 06.04.2016