Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 377

Peter Robert Keil *

(Züllichau/Pommern 1942 geb.) Ohne Titel, Acryl auf Leinen signiert Pet Keil 85, ca. 99 x 67 cm. ungerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

20.04.2016 - 17:00

Dosažená cena: **
EUR 688,-
Vyvolávací cena:

Peter Robert Keil *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 20.04.2016 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 09.04. - 19.04.2016