Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035112/0019

Georg Baselitz *

(Deutschbaselitz, Sachsen, 1938 geb.) Ausstellungsplakat - Museum der Moderne Salzburg 2009, rechts unten signiert und datiert Baselitz 09, ca. 83 x 59 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

22.02.2018 - 15:08

Vyvolávací cena:

Georg Baselitz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 22.02.2018 - 15:08
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.02. - 22.02.2018