Brillantring
Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,75 ct, RW 63, 3,4 gøG3 leichte Gebrauchsspuren
06.04.2016 - 21:11
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 06.04.2016 - 21:11 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 25.03. - 06.04.2016 |