Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 80

F. Demel

F. Demel - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Pseudonym für August Waidhofer, Wien 1878-1947 "Wien, Petersplatz", Aquarell, ca. 24,5 x 18 cm, signiert, Passepartout, verglast, gerahmt, Blett eingerissen, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

07.04.2016 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 85,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

F. Demel

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.04.2016 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 24.03. - 06.04.2016