Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 17

Walter Schenner*

Walter Schenner* - Umění, starožitnosti, šperky

Erlaufboden bei Mariazell 1926-1999 Lilienfeld "Schneerose", Gouache, ca. 41x 29 cm, signiert, verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

07.04.2016 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 85,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Walter Schenner*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.04.2016 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 24.03. - 06.04.2016