Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 236

Joseph Jost

(Wien 1888 geb.) Stillleben mit Tulpen und Obstschale signiert unten rechts Jost, rückseitig signiert und datiert 1930, Öl auf Leinwand, ca. 65 x 56 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

07.12.2017 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 0,-
Vyvolávací cena:

Joseph Jost

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 07.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.12. - 07.12.2017