Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 156

Gennaro Sardella *

(Napoli 1950 geb.) Straßenszene Piazza Tasso-Sorrento, signiert unten links: G. Sardella, bezeichnet rückseitig Künstlerstempel und Signatur, Acryl auf Sperrholzplatte, ca.30 x 19 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

07.12.2017 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 0,-
Vyvolávací cena:

Gennaro Sardella *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 07.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.12. - 07.12.2017