Max Sandor
(Wien 1897-1945) "Zigeunerjunge" Öl auf Karton signiert Max Sandor betitelt a Ziganyi Piu, 48,5 x 35 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
29.11.2017 - 15:09
- Vyvolávací cena:
Max Sandor
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.11.2017 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.11. - 29.11.2017 |