Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020850/0004

Egon Wallburg *

(um 1940) Fröhliche Gesellschaft, Aquarell auf Papier, signiert Wallburg Egon 940, 46 x 66 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

29.11.2017 - 15:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Egon Wallburg *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 29.11.2017 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 18.11. - 29.11.2017