Künstler 1. hälfte 20. Jh.
2 Landschaftsbilder, Öl auf Hartfaserplatte, bezeichnet R. Hellmich, je 55 x 20 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
29.11.2017 - 15:13
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
Künstler 1. hälfte 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.11.2017 - 15:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.11. - 29.11.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Alle Welt
- St. Stephans - Orden,