Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020783/0009

5 variierende Tonkrüge

spätes 19/ Anfang 20. JH, teilweise beschädigt und gering ausgeschartet.

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

29.11.2017 - 15:56

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

5 variierende Tonkrüge

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 29.11.2017 - 15:56
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 18.11. - 29.11.2017