Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-069964/0000

Josef Tichy *

Josef Tichy * - Umění, starožitnosti, šperky

(Pörtschach 1922-2001) "Die Gerlitze bei Villach", signiert J. Tichy, datiert 69, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 44,5 x 60,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.04.2016 - 16:10

Vyvolávací cena:

Josef Tichy *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 06.04.2016 - 16:10
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.03. - 06.04.2016