Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-069324/0000

Maler 19. Jhdt.

Maler 19. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Seelandschaft mit Fischern" Öl auf Leinwand, 33 x 53,5 cm, gerahmt, revers am Rahmen William Cowen, doubliert, restauriert

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.04.2016 - 16:29

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Maler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 06.04.2016 - 16:29
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.03. - 06.04.2016