Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022455/0011

Jörg Leitner

Jörg Leitner - Umění, starožitnosti, šperky

(geb. 1934 in Kapfenberg) Ohne Titel, handsigniert, datiert J Leitner 82, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 24 x 42,5 cm, Doppelpassepartout, unter Glas (links oben ausgebrochen)

Expert: Friedrich Reinbacher

04.04.2016 - 15:47

Vyvolávací cena:

Jörg Leitner

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.04.2016 - 15:47
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 21.03. - 31.03.2016