Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-215512/0001

Brillant Diamant Damenring

Brillant Diamant Damenring - Klenoty

Gold 585/Silber doubliert, ein Altschliffbrillant, ca. 0,50 ct, weitere Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,20 ct, RW 59, 1,9 g, Arbeit 1. Drittel Jhdt., Gebrauchsspurenøx

Expert: Julie Leroux

29.03.2016 - 16:42

Vyvolávací cena:

Brillant Diamant Damenring

Expert: Julie Leroux

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty
Datum: 29.03.2016 - 16:42
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 22.03. - 29.03.2016