Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-087751/0006

Gürtel,

Gürtel, - Starožitnosti

Silber, einzelne Elemente mit floralem Dekor, Länge 72 cm, Meisterzeichen, wohl russisch, 19. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

22.03.2016 - 14:16

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Gürtel,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 22.03.2016 - 14:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.03. - 22.03.2016