Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 5

Brillantring zus. ca. 0,75 ct

Brillantring zus. ca. 0,75 ct - Schmuck Abendauktion

Rosegold 585, österr. Amtspunze 1925-1968, 6,6 g, RW 61 øx

Expert: Dorothee Ganter Dorothee Ganter
+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

01.04.2016 - 18:00

Vyvolávací cena:

Brillantring zus. ca. 0,75 ct

+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck Abendauktion
Datum: 01.04.2016 - 18:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.03. - 31.03.2016