Čís. položky 138-057712/0003

Rudolf Buchner *

(Wernsdorf 1894-1962 Wien) "Hafen (Holland) Rotterdam", lt. beigefügtem Zettel, signiert datiert R. Buchner 1959, Mischtechnik auf Papier,46,5 x 62 cm, Passep., gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.03.2016 - 14:35

Vyvolávací cena:

Rudolf Buchner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.03.2016 - 14:35
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.03. - 22.03.2016