Čís. položky 7208

Blumensäule,

Blumensäule, - Nábytek, koberce

1. H. 20. Jh., Alabaster, teilweise grau geädert, profilierter 8-eckiger Stand, H: 108 cm, Alters- und Gebrauchsspuren, kleine Teile fehlen.

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

21.03.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Blumensäule,

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 21.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.03. - 21.03.2016

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.