Ernst Fuchs *
(Wien 1930 geb.) "Luna" Radierung in Farbe signiert Erns Fuchs, Nr. 36/100, 17 x 10,5 cm gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
23.03.2016 - 16:24
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.03.2016 - 16:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.03. - 23.03.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-