Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-056114/0004

Rudolf Buchner *

Rudolf Buchner * - Obrazy

(Wernsdorf 1894-1962 Wien) "Herbstlandschaft, Marchfeld" laut rückseitige Aufschrift, signiert, datiert Buchner 1945, Öl auf Sperrholz, 72,5 x 84 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

15.03.2016 - 14:28

Dosažená cena: **
EUR 350,-
Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Rudolf Buchner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 15.03.2016 - 14:28
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.03. - 15.03.2016