Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-086660/0003

Famille verte Deckelvase,

Famille verte Deckelvase, - Starožitnosti

China, späte Qing Dynastie, unterglasurblaue DoppelkreisMarke, Porzellan, farbig gemalter floraler und Ornamentdekor, Höhe 31 cm, Deckel bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

15.03.2016 - 14:50

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Famille verte Deckelvase,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 15.03.2016 - 14:50
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.03. - 15.03.2016