Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2

Brillant Damenarmbanduhr

Brillant Damenarmbanduhr - Klenoty

Gold 750, bezeichnet A. Barthelay, Ankerwerk, Brillanten zus. ca. 1,30 ct, Onyx, Länge ca. 18 cm, Klappschliesse, Sicherheitsverschluss, 21,9 g øg16

Expert: Dorothee Ganter Dorothee Ganter
+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

17.03.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Brillant Damenarmbanduhr

+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 17.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.03. - 16.03.2016