Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022310/0024

Älterer Perserteppich Täbriz xa. 194 x 137 cm

Älterer Perserteppich Täbriz xa. 194 x 137 cm - Umění, starožitnosti, šperky

beschädigt, kahle Stellen, 1. Hälfte 20. Jh.

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

30.03.2016 - 15:44

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 30.03.2016 - 15:44
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 23.03. - 30.03.2016