Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-063372/0000

Karl Vukovic *

Karl Vukovic * - Umění, starožitnosti, šperky

(1897-1973) 2 Bilder "Zell am See", "Gebirgsfluss", rechts unten signiert K. Vukovic, Öl auf Karton, ca. 21 x 26 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

30.03.2016 - 16:45

Vyvolávací cena:

Karl Vukovic *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 30.03.2016 - 16:45
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 23.03. - 30.03.2016