Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 73

Maria Weith*

Wien 1884-1950 "Gobelsburg am Kamp", Aquarell, ca. 50 x 41 cm, signiert, Passepartout, verglast, gerahmt, Blatt fleckig und gebräunt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

07.12.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maria Weith*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 07.12.2017 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 23.11. - 06.12.2017