Čís. položky 191-022433/0017

Franz Vana

Franz Vana - Umění, starožitnosti, šperky

(geb. 1951 Bad Tatzmannsdorf) "Rauchwant", signiert, datiert F. Vana 1985, auf der Rückseite betitelt, Öl auf Leinwand (Triptychon) Mittelteil 70 x 100 cm, Seitenteile je 70 x 50 cm, auf Keilrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

14.03.2016 - 14:43

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Franz Vana

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 14.03.2016 - 14:43
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 29.02. - 10.03.2016