Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 26

Siegfried Stoitzner*

Wien 1892-1976 Krems "Persenbeug", Aquarell, ca. 20 x 26 cm, signiert, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

07.12.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Siegfried Stoitzner*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.12.2017 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 23.11. - 06.12.2017