Julius Bartek
(1930-2004) rückseitig betitelt "Blühende Mandeln" Haifer 1972, signiert Bartke, Öl auf Sperrholzplatte, Bildausschnitt 6 x 9 cm, reliefierter, bronzefarbiger Profilholzrahmen, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
14.03.2016 - 15:25
- Vyvolávací cena:
Julius Bartek
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.03.2016 - 15:25 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 29.02. - 10.03.2016 |