Brillantring
Gold 585, drei Brillanten zus. ca. 0,15 ct, RW 59, 11,1 g øg11
14.03.2016 - 15:25
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.03.2016 - 15:25 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 29.02. - 10.03.2016 |
Položky z jiných aukcí
- 1986 Château Calon-Ségur, Bordeaux, 90 Cellar Tracker-Punkte
- Rudolf Schweinitz (1839 Charlottenburg - 1896 Berlin) - Marienbüste, datiert 1878,
- Brillant-Ohrsteckclipse zus. ca. 1,30 ct
- Zweiflammiger Kerzenleuchter,