Pablo Picasso *
(Malaga 1881-1973 Mougins) "Composition", in der Platte bezeichnet u. datiert Picasso 7.10.48, Farblithographie nach Picasso, Bildausschnitt 48,5 x 75 cm, Published by School Prints Ltd and printed in Great Britain by W. S. Cowell verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
14.03.2016 - 15:33
- Vyvolávací cena:
Pablo Picasso *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.03.2016 - 15:33 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 29.02. - 10.03.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Rolex Oyster Perpetual Datejust
- Südseekulturperlen Collier