Čís. položky 110-019725/0005

Gucci

Gucci - Klenoty

Damenarmbanduhr, Metall, tlw. vergoldet, Quarzwerk, Cal. ETA 578002, cremefärbiges Zifferblatt, röm. Ziffern, ca. 25 x 26 mm, 22,4 g, leichte Gebrauchsspurenøx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

14.03.2016 - 15:54

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:

Gucci

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty
Datum: 14.03.2016 - 15:54
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 08.03. - 14.03.2016