Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-056909/0001

Karl Vukovic *

Karl Vukovic * - Obrazy

(1897-1973) Zillertal - Ahornspitze, signiert K. Vukovic, Öl auf Karton, 25,5 x 20,5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

08.03.2016 - 14:31

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Karl Vukovic *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 08.03.2016 - 14:31
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.03. - 08.03.2016