Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-056616/0001

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Bilder

Storch am Ufer, undeutlich signiert Martek, datiert (18)93, Öl auf Holz, 15 x 22 cm, o. R., (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

08.03.2016 - 15:01

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 08.03.2016 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.03. - 08.03.2016