Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-057678/0003

Österreich um 1860

Österreich um 1860 - Obrazy

Berchtesgaden, Kaiserliche Ausfahrt, datiert 23.9.1867 und Signaturfragment, Aquarell auf Papier, 24 x 25 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

08.03.2016 - 15:05

Vyvolávací cena:

Österreich um 1860

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 08.03.2016 - 15:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.03. - 08.03.2016