Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058361/0002

Künstler 19. Jhdt.

Künstler 19. Jhdt. - Obrazy

Am Heimweg, signiert Blume, datiert 1860, Öl auf Leinwand,35 x 48 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

08.03.2016 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 460,-

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 08.03.2016 - 15:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.03. - 08.03.2016