Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1

Smaragdohrgehänge zus. ca. 2,30 ct

Smaragdohrgehänge zus. ca. 2,30 ct - Schmuck

Gold ca. 700, Arbeit Ende 18. Jh., Gebrauchsspuren, Zinnlötungen, 10,4 g, zwei Steine fehlenøx

Expert: Dorothee Ganter Dorothee Ganter
+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

18.03.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 18.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.03. - 17.03.2016