Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 5

Diamantbrosche zus. ca. 0,70 ct

Diamantbrosche zus. ca. 0,70 ct - Schmuck

Gold 585, Platinauflagen, Altschliffdiamanten, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 3,2 gøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

18.03.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 18.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.03. - 17.03.2016