Čís. položky 110-019687/0001

Jardinere

Jardinere - Umění a starožitnosti

Porzellan, figural staffiert ovale Form Länge 25 cm. 1. Hälfte 20. Jh.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

09.03.2016 - 15:37

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Jardinere

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 09.03.2016 - 15:37
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 27.02. - 09.03.2016