Čís. položky 110-019282/0086

Kaminuhr

Kaminuhr - Umění a starožitnosti

Federzugwerk, Metallzifferblatt, Gehäuse aus Bisquitporzellan, figural staffiert, Höhe ca. 30 cm 1. Hälfte 20. Jh. Werk nicht funktionstüchtig

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

09.03.2016 - 15:50

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Kaminuhr

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.03.2016 - 15:50
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 27.02. - 09.03.2016

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.