Grabkreuz,
2. H. 19. Jh., prof. Sandsteinsockel mit Schmiedeeisenkreuz, H: 190 cm, Altersspuren, Sockel ausgebrochen
09.03.2016 - 16:31
- Vyvolávací cena:
Grabkreuz,
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.03.2016 - 16:31 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.02. - 09.03.2016 |