Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019750/0012

Künstler 20. Jh.

Künstler 20. Jh. - Umění a starožitnosti

Ohne Titel, Mischtechnik auf Papier, wohl Clemens Kaletsch 39 x 29 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

09.03.2016 - 16:56

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 09.03.2016 - 16:56
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 27.02. - 09.03.2016