Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019753/0010

Max Gangl *

Max Gangl * - Kunst, Antiquitäten und Möbel online auction

(Mauthen/Kärnten 1946 geb.) "Cafe Hawelka" Radierung, signiert Max Gangl 83, betitelt, mit P. D. Widmung, 20,5 x 19,5 cm

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

09.03.2016 - 16:57

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Max Gangl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel online auction
Datum: 09.03.2016 - 16:57
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 27.02. - 09.03.2016