Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-088357/0001

Josef Müller-Weidler(geb. 1889 Schlesien), Frauenakt "Erhebung",

Josef Müller-Weidler(geb. 1889 Schlesien), Frauenakt "Erhebung", - Starožitnosti

datiert 1933, Bronze patiniert, in der Plinthe bezeichnet, betitelt und datiert, Höhe 48,5 cm,(B).

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

02.03.2016 - 14:10

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 02.03.2016 - 14:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.02. - 02.03.2016